KINGSTON SODIMM DDR4 8GB 3200MHz KVR32S22S8/8
  • Proizvod iz grupe: SODIMM DDR4
  • Šifra artikla: 14429
  • Proizvođač: KINGSTON
9.719,00  din. Cena za gotovinsko plaćanje: 10.100,00  din.
  • Karakteristike
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Broj pinova:
    • 260
    • Napomena:
    • Single Rank
    • Tip memorije:
    • DDR4
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Latencija:
    • Kapacitet:
    • 8GB
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Slot:
    • SO-DIMM
    • Serija:
    • ValueRAM
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 120 meseci
Naziv: KINGSTON SODIMM DDR4 8GB 3200MHz KVR32S22S8/8