  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Šifra artikla: 21532
  • Proizvođač: ASUS
130.855,00  din. Cena za gotovinsko plaćanje: 130.855,00  din.
  • Card Reader
  • No
  • Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm)
  • 488 x 65 x 310 mm
  • LAN
  • No
  • Tip Diska3
  • Does not have
  • Touchscreen
  • USB 3.1
  • 1
  • VGA Memorija
  • Shared
  • Čitač otisaka prstiju
  • Yes
  • Disk2
  • Does not have
  • L3 keš
  • 24MB
  • Masa (g)
  • 1880g
  • Masa sa ambalažom (g)
  • 4553g
  • Osvetljena tastatura
  • Yes
  • Radni takt procesora
  • 4.90 GHz
  • Rezolucija ekrana
  • 1920 x 1200
  • Tip Diska2
  • Tip ekrana
  • Glare
  • VGA
  • WiFi
  • Baterija
  • LI 3-cell
  • Bluetooth
  • Boja detaljni opis
  • Srebrna
  • Boja Laptop
  • Silver
  • Brzina obrtaja diska
  • No rotation
  • Dimenzija (WxHxD mm)
  • 359 x 20 x 250 mm
  • Disk3
  • HDMI
  • 1
  • KućišteŠasija
  • Plastic
  • Lokalizacija tastature
  • SR
  • Model VGA
  • Intel Graphic
  • Rezolucija Web Kamere
  • Tip panela
  • OLED
  • USB 2.0
  • USB Type-C
  • Disk1
  • 1 TB
  • Grafika
  • Integrated
  • Memorija
  • 24 GB
  • Operativni sistem
  • Free DOS
  • WWAN
  • Broj jezgara
  • 10
  • Tip procesora
  • Core 9
  • Model procesora
  • 270H
  • Veličina ekrana
  • 16.0"